DYNO Ekspertiz Paketi

TÜV SÜD D-Expert’in araçlar için sunduğu, Bapro Eddy Current 4*4 Dinamometre cihazı ile yapılan DYNO Ekspertiz paketi ile aracınızın DYNO testini güvenilir ve üstün teknoloji ile donatılmış bir ortamda yaptırabilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert’in tarafsız ve uzman personelleri ile gerçekleştirdiği bu ekspertiz paketi ile sadece DYNO Test değil aynı zamanda aracın Boya – Kaporta geçmiş durum kontrolü ve OBD (Diagnoz) Testleri de yapılmaktadır. Bu 2 ayrı test ve Boya – Kaporta Kontrolü üstün teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir ve oto ekspertiz raporu sunulur.

DYNO Testi sırasında Türkiye’de TÜV SÜD D-Expert hizmet noktalarında bulabileceğiniz cihaz ile otomobilin ilgili ölçümleri yapılır. Bu ölçümler sırasında otomobilinizin motor gücü, teker gücü, tork değerleri ve kayıp güç değerleri tespit edilmektedir. Bu özel ölçüm, aracın merdaneler üzerine çıkartılması ve motorun test için uygun devire çıkartılmasıyla yapılmaktadır. Test sonunda alacağınız oto ekspertiz raporu sayesinde ikinci el olarak almayı düşündüğünüz arabanın durumunu yaptırmış olduğunuz bu ekspertiz paketi kapsamında görebilir; güvenle sürecinizi devam ettirebilirsiniz. TÜV SÜD D-Expert’te oto ekspertiz raporları eğitimli ve sertifikalı otomobil ekspertiz uzmanları tarafından hazırlanmakta ve size sunulmaktadır.

TÜV SÜD D-Expert’in DYNO Ekspertiz Paketi haricinde, sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş farklı oto ekspertiz paketleriyle en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.