Full Ekspertiz Paket

TÜV SÜD D-Expert’in sunduğu oto ekspertiz paketlerinden bir diğeri olan Full Ekspertiz Paketi, oto ekspertizlerde en çok tercih edilen kontrollere göre oluşturulmuştur. Bu paket ile birlikte alacağınız ya da satacağınız aracın durumunu net bir şekilde oto ekspertiz raporu ile görebilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ve tarafsız raporları ile TÜV SÜD D-Expert, oto ekspertiz sürecinde size yardımcı olmaktadır.

Full Ekspertiz paketinde Temel Paket’e ek olarak araç lift üzerine alınarak alt mekanik ve yürür aksam kontrolleri yapılmaktadır. Sonrasında araç test hattı üzerinde Yanal Kayma, Süspansiyon ve Fren Testleri yapılmaktadır. Daha sonra OBD(Diagnoz) ve Akü testleri tamamlanır.

TÜV SÜD D-Expert hizmet noktasında yapılan Full Paket oto ekspertiz testlerinin ardından ikinci el araca dair alıcı ve satıcıyı geçmiş kaza detayları hakkında bilgilendiren Tramer Sorgulamasıyla test tamamlanır.

TÜV SÜD D-Expert olarak oto ekspertiz şubelerimizin tamamında TSE’den ‘Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi’ sertifikası bulunmaktadır. TÜV SÜD D-Expert’ten tarafsız ve güvenilir oto ekspertiz hizmeti almak için hemen randevunuzu size en yakın şubemizden oluşturabilirsiniz.