Full Plus Paket

TÜV SÜD D-Expert’in en çok tercih edilen Full Plus Ekspertiz Paket’i sayesinde satacağınız veya alacağınız ikinci el araca dair tüm detayları görebilirsiniz. TÜV SÜD D-Expert’in her şubesinde araçların kontrolleri eğitimli ve uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. TÜV SÜD D-Expert’in tarafsız ve bağımsız yapısı ile alım ve satım işlemlerinde noterlerce talep edilen ve yakın zaman öncesinde ilgili yönetmelik ile zorunlu hale getirilen oto TS13805 kapsamındaki oto ekspertiz raporu sunulmaktadır.

Full Plus Paketi’nde aracınızın ilgili ekspertiz paketine göre kontrolleri yapılmaktadır. Bu işlemlerin sonunda alacağınız oto ekspertiz raporu sayesinde güvenilir bir sonuca ulaşabilirsiniz. Aldığınız bu rapor ile ilgili aracın değerlendirmesini daha net bir şekilde yapabilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert’in sunduğu en kapsamlı paket olan Full Plus Paket, içeriğinde Full Paket’e ek olarak DYNO Test’ini içermektedir. Bu test için Bapro Eddy Current 4*4 Dinamometre cihazı ile kullanılırken aracınızın testleri güvenilir ve üstün teknoloji ile donatılmış bir ortamda tamamlanır. Özellikle SUV ve 4×4 araç sınıfı araçlarda çok kritik olan DYNO Test’ini yaptırarak motor hakkında detaylı bilgileri oto ekspertiz raporunuzda görebilir, sorularınızı ekspertiz uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Full Plus Ekspertiz Paketi’ne dahil olan Tramer sorgulaması ile geçmişte olan kazalarda yapılan değişikliklere ek olarak tutarlarını da görebilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert’in tarafsız, TSE’den ‘Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi’ sertifikası bulunan şubelerinde güvenilir bir oto ekspertiz hizmet deneyimi yaşamak için hemen randevunuzu size en yakın hizmet noktamızdan alabilirsiniz.