Temel Ekspertiz Paketi

TÜV SÜD D-Expert’in sunduğu ikinci el oto ekspertiz hizmetlerinden biri olan Temel Ekspertiz paketi, uygun fiyatı ve ihtiyaca yönelik olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bu hizmet ile alacağınız araca dair Boya ve Kaporta Kontrolü yapılmaktadır. Bu kontroller güvenilir, tecrübeli, tarafsız ve Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip TÜV SÜD D-Expert hizmet noktalarında yapılmaktadır

Alacağınız ikinci el aracın tüm boya kontrolü yapılmakta, herhangi bir değişen veya boyanmış parçası olup olmadığına bakılmaktadır. Ayrıca bu kontrol sürecinde kaporta detaylı olarak incelenmekte ve herhangi bir kaza sebebiyle oluşmuş değişim var ise oto ekspertiz raporunda size bildirilmektedir.

TÜV SÜD D-Expert’ten aldığınız bu hizmet sonucunda size detaylı oto ekspertiz raporu sunulur ve ikinci el aracınızı alırken herhangi bir boya veya değişen parça olup olmadığını bildirilir. Uzman ekibin size verdiği bilgiler sayesinde hem alıcının hem de satıcının ikinci el araç hakkında daha detaylı bilgi edinmesi sağlanır ve iki taraf arasında güven köprüsü kurulur.

Uygun fiyat ve güvenilir süreci sebebiyle tercih edilen Temel Paket ile siz de alacağınız veya satacağınız ikinci el aracın durumunu öğrenebilirsiniz. Size en yakın TÜV SÜD D-Expert hizmet noktasından randevunuzu hemen alıp, sürecinizi başlatabilirsiniz.

İkinci el aracın diğer aksamlarına ait kontroller için DYNO, Full veya Full Plus paketleri de tercih edebilirsiniz.